wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Sposoby i termin dostawy


    Towar jest wysyłany na adres wskazany w zamówieniu Klienta w terminie  7  dni roboczych od daty otrzymania przez Azalia potwierdzenia płatności lub zaksięgowania zapłaty w przypadku płatności przelewem, nie później jednak niż 30 dni od zawarcia umowy.
    Zamówiony towar dostarczany jest przy udziale operatorów pocztowych, w tym firm kurierskich. Klient ponosi koszty dostawy określone w rozdziale V niniejszego regulaminu.
    Niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Towaru przechodzi na Klienta z chwilą jego wydania. Za wydanie Towaru uważa się jego powierzenie przez Azalia przewoźnikowi, jeżeli Azalia nie miało wpływu na wybór przewoźnika przez Klienta.

Opłaty za transport, dostawę i usługi pocztowe


    Klient ponosi bezpośrednie koszty dostawy Towaru. Koszty dostawy zależą od sposobu dostarczenia Towaru do Klienta, od wartości oraz wielkości zamówienia i podawane są przy wyborze sposobu dostawy Towaru przez Klienta. Całkowity koszt zamówienia (tj. cena produktów wraz z kosztami dostawy) wskazany jest na stronach internetowych sklepu internetowego AZALIA HOME przed złożeniem zamówienia przez Klienta.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu